ابزار لودینگ وبلاگ

|

ابزارهای وبلاگ نویسی

استخدام بانکها و استخدام شرکتها - حسابداری دولتی
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
پیشنهاد میکنیم از قسمتهای مختلف سایت بازدید نمایید.

استخدام بانک ها سال ۹۲

۲۵م فروردین ۱۳۹۲ (۹۹)

استخدام بانک های خصوصی و دولتی را در سال ۹۲ مرور می کنیم.

ثبت نام در سایت ای-استخدام

کارجویان محترم،حتما متن زیر را به دقت مطالعه بفرمایید.

بانک های خصوصی و دولتی زیادی در سال ۹۱ استخدامی داشتند.از جمله بانک های سامان،مسکن،حکمت ایرانیان،مهر،صادرات،سینا،رفاه و … .

استخدام های ناتمام زیادی هم داشتیم.مانند استخدامی اول بانک صادرات که در روز اول لغو شد و استخدام بانک صنعت و معدن که هنوز سرنوشت نامعلومی دارد!

در این میان بانک های پرکار،سامان و رفاه بودند که در رده های شغلی زیادی در سراسر کشور اقدام به ثبت نام از کارجویان نمودند که باید به خاطر این موضوع از این دو بانک متشکر بود.سایت ای-استخدام از ایجاد فضای اشتغال مخصوصا در بانک های کشور،حمایت می کند.

اما در حال حاضر در استخدام بانک ها چه خبر است؟

بانک مسکن آزمون استخدامی خود را در اواخر فروردین ۹۲ برگزار می کند و کارجویان عزیز با مطالعه ی سوالات استخدامی مربوط به آزمون بانک مسکن،خود را برای آن آماده می کنند.

همچنین بانک سینا تا روز ۳۰ اسفند ۹۱ در حال ثبت نام از کارجویان بود که هنوز اطلاعی از نتیجه ی ثبت نام در دست نمی باشد.معمولا این بانک با تماس با کارجویان،آنها را برای مصاحبه دعوت می کند.اطلاعیه ی استخدامی بانک سینا را ببینید.

بانک پاسارگاد هم طبق معمول آگهی استخدامی خود را روی سایت بانک قرار داده تا به موقع و با توجه به نیاز با کارجویان تماس حاصل نماید.شما میتوانید اطلاعیه ی استخدامی این بانک را ببینید.

بانک گردشگری هم در آخرین روزهای سال ۹۱ اقدام به ثبت نام کارجویان نمود.متن آگهی استخدامی بانک گردشگری را ببینید.

آخرین اطلاعیه ی مهم مربوط به استخدام بانک ها و موسسه های مالی اعتباری مربوط به استخدام موسسه توسعه بود که شما می توانید متن آگهی استخدامی این موسسه را ببینید.

در سال ۹۲ چه خبرهایی داریم؟

سال ۹۲ سال خوبی برای استخدام بانک های دولتی خواهد بود.بنا به دلایلی از نام بردن بانک هایی که احتمالا استخدامی داشته باشند معذوریم!اما در جریان باشید که استخدام بانک های دولتی را در سال ۹۲ خواهیم دید.

همچنین سرنوشت بانک آینده هم هنوز مشخص نیست!با اینکه طی پیگیری های ما همان نیروهای بانک تات در این بانک مشغول به کار خواهند شد،اما باید صبر کنیم تا ببینیم استخدام بانک آینده را در سال ۹۲ خواهیم دید یا خیر؟

برای آزمون استخدامی بانک مسکن و استخدام در بانک مسکن آماده شوید!

سایت ای-استخدام با پوشش کامل اخبار استخدام بانک ها در سال ۹۲ و با ارسال اخبار به ایمیل و موبایل شما و همچنین فایل سوالات آزمون های استخدامی بانک ها و سایر موسسات همیشه در خدمت شما کارجویان عزیز می باشد.

برای دریافت اخبار استخدامی بانک ها و سایر موسسات حتما در سایت ما ثبت نام کنید.

برای دانلود سوالات استخدامی آزمون ها اینجا را ببینید.

اخبار استخدامی مرتبط با بانک ها :لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
کلیه حقوق مادی و معنوی محفوظ است.هرگونه کپی برداری ممنوع میباشد 

  • پاتوق مقالات شما