ابزار لودینگ وبلاگ

|

ابزارهای وبلاگ نویسی

اقدام اس‌اند‌پی در کاهش رتبه اعتباری آمریکا قضاوتی وحشتناک بود - حسابداری دولتی
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
پیشنهاد میکنیم از قسمتهای مختلف سایت بازدید نمایید.
وزیر دارایی آمریکا اقدام موسسه اس اند پی در کاهش رتبه اعتباری آمریکا را یک قضاوت و ارزیابی وحشتناک و غیر منطقی دانست و مدعی شد اقتصاد آمریکا همچنان قوی و قدرتمند است.

رویترز:وزیر دارایی آمریکا ضمن انتقاد شدید از اقدام اخیر موسسه اس اند پی در کاهش رتبه اعتباری این کشور تاکید کرد سرمایه گذاران بین المللی به هیچ وجه نگران شرایط اقتصادی آمریکا نباشند چرا که اقتصاد آمریکا همچنان قوی و قدرتمند است.
تیموتی گیتنر تصریح کرد اقدام موسسه اس اند پی در کاهش رتبه اعتباری آمریکا یک قضاوت و ارزیابی وحشتناک و غیر منطقی است و اقتصاد آمریکا همچنان قوی و قدرتمند است .
اظهارات گیتنر در حالی است که کاهش رتبه اعتباری آمریکا از سوی موسسه اس اند پی موجب کاهش شدید شاخص سهام در بازارهای مالی بین المللی شده است .
وی افزود اقدام اخیر موسسه اس اند پی نشان داد کارشناسان این موسسه اطلاع و آگاهی دقیقی از روش محاسبات بودجه آمریکا ندارند. به نظر من محاسبات موسسه استاندارد پورز پر از اشتباهات آماری است و هیچ اعتبار و ارزشی ندارد .
وی افزود در شرایط کنونی هیچ ریسک و خطری اقتصاد آمریکا را تهدید نمی کند و آمریکا در شرایطی نیست که نتواند تعهدات مالی خود را عمل کند .
لاری سامرس مشاور پیشین باراک اوباما نیز تاکید کرد آمریکا قادر به پرداخت کلیه بدهی های خود است و گزارش موسسه اس اند پی اشتباه و فاقد اعتبار اقتصادی و آماری است .
یکی از کاندیداهای جمهوری‌خواهان در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا خواستار پاسخگویی اوباما در برابر کاهش رتبه اعتباری این کشور شده است.ریک سانتروم گفت باراک اوباما مسئول وضعیت پیش‌آمده و کاهش رتبه اعتباری این کشور است.


تاریخ : شنبه 10 دی 1390 | 02:54 | چاپ | نویسنده: میلاد فروهر | نظرات (0) (0 لایک)
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
کلیه حقوق مادی و معنوی محفوظ است.هرگونه کپی برداری ممنوع میباشد 

  • پاتوق مقالات شما